Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Date: 13 листопада 2019 о 09:28, Refreshed 24 лютого 2021 о 23:04

Клеванський ліцей №2

Загальна інформація про Клеванський ліцей №2

На даний час у закладі функціонують 28 класів .

Кількість учнів 563.

Наявні 17 навчальних кабінетів:

-інформатики,

-використання мультимедійних технологій,

-української мови,

-української літератури,

-української духовності,

-математики,

-захисту вітчизни,

-біології,

-хімії,

-фізики,

-історії,

-географії,

-англійської мови,

-майстерні для роботи по металу та дереву,

-початкових класів,

-світової літератури.

Мова освітнього процесу-українська, також вивчаються англійська мова та німецька.

До послуг учнів:

- ідальня,

-медпункт,

-бібліотека,

-актова та спортивна зали,

-стадіон,

-спортивний та географічний майданчик,

-кімната школяра,

-ігрова кімната,

-кабінет соціально-психологічної служби,

-виховний центр.

З 1 вересня 2014 р. у ліцеї набирають класи, що працюють за програмою «Інтелект України».

У школі організовано індивідуальну, інклюзивну та дистанційну форми навчання. Для дітей з особливими освітніми потребами створено умови для навчання.

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами:

В приміщенні ліцею встановлено пандус для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Історична довідка.

З приходом радянської влади в 1939 р. у містечку Клевань-2 була заснована Клеванська неповна середня школа № 2,  розміщена по вулиці Карла Маркса,7. Це була двоповерхова дерев’яна будівля з шістьма класними кімнатами.  У 1948 році Клеванська неповна середня школа № 2 була перейменована в Клеванську середню школу №2 .

У  1958 р було збудоване нове  триповерхове приміщення Клеванської СШ №  2  по вулиці Комуністичній, 86. 1 вересня 1958 року учні і педагогічний колектив, очолюваний Зеленюком О.Г. були головними учасниками  радісної події – відкриття нового приміщення Клеванської середньої  школи № 2. «Величавим і водночас громіздким, ніби надбудова на військовому кораблі, здався мені корпус Клеванської середньої школи № 2. Він був пофарбований поверх самої цегли теж у цегляний колір, і цим чимось нагадував фасад Київського університету» Віктор Парфенюк.

На початку 60-х років у Клеванській СШ № 2 навчалося понад тисячу учнів не лише із Клеваня, а і з навколишніх сіл: Оржева, Суська, Зорі, Бронник. Діти їздили на навчання колгоспним автобусом «ЛАЗ». Під час перерв  між корпусами вирував гамірний живий потік – учні переходили з одного корпусу в другий, з класу в клас. У школі вже діяла передова на той час кабінетна система. Навіть двозмінне навчання не змогло врятувати перевантаженість навчального процесу, а тому у 1963 р. було розпочато будівництво двоповерхового навчального корпусу для навчання ще 325 дітей. У цьому корпусі були розміщені спортивна зала, бібліотека, майстерня по дереву і металу. Більшість робіт, задля економії коштів, вчителі виконували власноруч.

У 1975 році у школах було запроваджено професійну підготовку учнів. В нашій школі було введено вивчення таких предметів як автосправа, лісництво, столярна, обслуговуюча та технічна праця. При цьому приміщення нинішнього МНВК було відведено під шкільну майстерню Клеванської середньої школи № 2. Випускники після закінчення школи стали отримувати разом з атестатом про закінчення середньої школи водійські права, посвідчення про здобуття тої чи іншої професії. Це стало своєрідним заохоченням і у 1979 році МНВК відкрив двері для учнів інших шкіл. Основою для створення матеріально – технічної бази комбінату стало об’єднання навчальних баз Клеванської середньої школи № 1 та Клеванської середньої школи № 2. Ось уже 36 років Клеванська  школа і навчально-виробничий комбінат співіснують на одній території, підтримуючи добросусідські відносини.

Починаючи з 2009 року школа співпрацювала з Корпусом миру США. У школі працювали волонтери Клер Робертсон та Лоренс Персонз. Плідна праця волонтерів була високо оцінена Корпусом миру. Клер Робертсон виграла «Гранд», ліцей отримав в подарунок мультимедійне забезпечення та оснащення для шкільного радіовузла.

Клеванський ліцей №2

Рівненська обл.,

Рівненський р-н.,

смт. Клевань,

вул.Заводська, 86

Знайти нас на карті:

Comments:
Only authorized users can leave comments.